Człowiek Warga z oficjalną zapowiedzią autorskiego albumu

Człowiek Warga z oficjalną zapowiedzią autorskiego albumu "Pół Serio"

W grudniu zeszłego roku, Człowiek Warga - twórca kanału Z Dvpy, opublikował na swoim kanale pierwszy utwór pt."Warszawskie Powietrze", który wbrew tego z czego znamy twórcę, był zrobiony w pełni na poważnie. Teraz twórca podzielił się efektem wielomiesięcznej pracy - opublikował singiel zapowiadający jego autorską płytę.


"Pół Serio" - taki tytuł będzie nosił nowy album Człowieka Wargi, który ukaże się w drugiej połowie przyszłego miesiąca. Jak mówi twórca, płyta ma być "osobistą jazdą w oldschoolowym klimacie". Całą zapowiedź możecie przeczytać poniżej:
Na płytę trafi pierwszy singiel WARGI, który został dziś opublikowany na jego kanale. Utwór pt. "Reflektory" oparty jest na ciekawej i osobistej historii twórcy, która przenosi nas do przeszłości. Maciek pisze:
Ten numer, tak jak Warszawskie Powietrze jest numerem na poważnie. Praktycznie cała płyta jest na poważnie. To ważna dla mnie produkcja i mam nadzieję, że tak samo będzie ważna dla Ciebie.

Wraz z publikacją klipu, Człowiek Warga ruszył z preorderem płyty "Pół Serio".  Oficjalna data premiery krążka zaplanowana jest na 20 maja.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.