Człowiek Warga nagrywa płytę!

Człowiek Warga nagrywa płytę!

To była tylko kwestia czasu. W  najnowszym odcinku programu Z DVPY Człowiek Warga zapowiedział swój nowy muzyczny projekt. 


Maciek nieraz bawił się formami muzycznymi, tworząc od czasu do czasu wiele pojedynczych numerów. Najczęściej były to parodie lub własne interpretacje znanych już utworów. Zdarzały się też całkowicie autorskie produkcje rapowe we współpracy z wieloma znanymi producentami, takimi jak R.A.U czy PAWBEATS. Nieoczekiwanie w 90. epizodzie programu "Z DVPY" autor ogłosił nadchodzącą rap płytę.Jak się okazuje Maciek napisał już 16 kawałków, jednakże nie wie, czy wszystkie z nich znajdą się na krążku. Za warstwę muzyczną w całości odpowiada TASTYdope, przy udziale z którym powstał już numer pt. "Warszawskie Powietrze".

Człowiek Warga oświadczył, że klimat będzie nostalgicznie nawiązywał do 2002 roku, bez eksperymentowania z nowymi brzmieniami nadużywanymi w mainstreamowym rapie:
Chce Wam dać coś w ch*j od siebie. Nostalgiczny, ku*wa, Concorde do 2002 roku. […] Wtedy rap wychodził z piwnic na ulice i znów wyjdzie.

Warszawskie Powietrze może dobrze oddawać klimat płyty, z czego zresztą wielu widzów się ucieszy, gdyż poniższy numer został przyjęty niezwykle pozytywnie:Nie możemy doczekać się kolejnych informacji o płycie i przede wszystkim nowych kawałków w klimacie rapowym. Tymczasem warto przypomnieć sobie niezwykłą hybrydę polskiego dubstepu i romantyzmu:


avatar

Patryk Bałajewicz

Brak opisu