Człowiek Warga z nową serią oceniającą miniaturki

Człowiek Warga z nową serią oceniającą miniaturki

Każdy sposób, żeby komuś pomóc jest dobry, a jeśli można się przy tym jeszcze pośmiać, to chyba nie ma nic lepszego. Właśnie na tym będzie polegał nowy format na kanale Człowieka Wargi.


Twórca kanału Z Dvpy będzie oceniał miniaturki filmów, które pojawiają się na YouTube. Nazwa tej serii to "Miniaturki Dały Mi Raka" i ma ona duże znaczenie, ponieważ Maciek zdecydował się wszystkie zarobki z reklam z tej serii przekazywać na fundację walki z rakiem. Cel jest szczytny, dlatego mamy nadzieję, że cały format się przyjmie i będzie zgarniał dużo wyświetleń, co oznacza więcej pieniędzy na walkę z rakiem:W pierwszym odcinku Maciek przejrzał miniaturki z karty Na Czasie. Jak sam zaznacza, nie będzie on oceniał samych filmów i wartościował twórców, a jedynie ich miniaturki, więc nikt nie powinien poczuć się dotknięty czy obrażony. Filmy mają pojawiać się co tydzień w niedzielę o 18.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.