Człowiek Warga z nową rolą w FAME MMA

Człowiek Warga z nową rolą w FAME MMA

Twórca kanału Z Dvpy - Człowiek Warga, wiele razy odnosił się do inicjatywy jaką jest FAME MMA. Podczas trwania poprzednich edycji wydarzenia nieraz tworzył humorystyczne materiały wideo na swój kanał, na których pojawiali się zawodnicy organizacji. Dziś jednak FAME MMA poinformowało o nowej roli YouTubera.


Informacja pojawiła się jako pierwsza na mediach społecznościowych organizacji FAME MMA. W specjalnie opublikowanym poście poinformowano, że Maciek Dąbrowski został nowym prowadzącym nadchodzącej konferencji. Zastąpi on tym samym Arkadiusza Pawłowskiego, który prowadził dotychczasowe konferencje.Najbliższa konferencja z zawodnikami zbliżającej się wielkimi krokami gali FAME MMA 5 odbędzie się już jutro (28 września) o godzinie 18:00 w Klubie Muzycznym B17 na ul. Bułgarskiej 17 w Poznaniu. Konferencję będzie można oglądać na żywo w internecie. Tym razem jednak nie będzie ona dostępna na żywo na kanale FAME MMA na YouTube, ale na oficjalnej stronie FameMMA.tv, gdzie obejrzyjcie ją całkowicie za darmo. Kilka godzin później zapis streama trafi na kanał YouTube organizacji. Cieszycie się z tej zmiany?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.