Człowiek Warga i znani raperzy w nowym Maturapie

Człowiek Warga i znani raperzy w nowym Maturapie

Do rozpoczęcia tegorocznych matur pozostało zaledwie 49 dni. Dla wszystkich maturzystów na pewno jest to dość stresujący okres. W końcu czasu tak mało, a wiedzy do przyswojenia tak wiele. Jeśli również znajdujecie się w gronie tych, którzy za niecałe dwa miesiące podejdą do egzaminu dojrzałości, koniecznie sprawdźcie najnowszy klip Macieja Dąbrowskiego.


Cykl MatuRap pojawiał się na kanale "Z Dupy" już dwa razy. W ubiegłym roku Warga wziął   na warsztat język polski oraz matematykę. Teraz przyszedł czas na kolejny przedmiot maturalny, czyli biologię. Maciej nie rapował sam, bo w tym zadaniu pomógł mu duet w składzie: Mateusz Gudla oraz Mateusza Holak. Panowie są znani szerzej jako "Małe Miasta".


Część nowego MatuRapu mogliśmy posłuchać niecałe dwa tygodnie temu, przy okazji 78. odcinka "Z Dupy". Trzeba przyznać, że warto było czekać, ponieważ "Warga" razem z "Mateuszami" zrobili kawał dobrej roboty. Jeśli jeszcze nie słuchaliście biologicznego MatuRapu, to koniecznie nadróbcie te zaległości już teraz: 


Jak sami widzicie w utwór ten włożono ogrom pracy. Mało tego, w opisie filmu możemy przeczytać, że nie jest to ostatni MatuRap, a w komentarzu Maciej pyta się widzów, z kim chcieli by go zobaczyć w następnej odsłonie. Jak sami widzicie, do tematu którym jest egzamin dojrzałości można podejść na luzie. Człowiekowi Wardze dziękujemy za świetny utwór, a wszystkim maturzystom życzymy jak najlepszych wyników w nadchodzących egzaminach!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.