Człowiek Warga ze 100 odcinkiem programu

Człowiek Warga ze 100 odcinkiem programu "Z Dupy"!

Na kanale Macieja Dąbrowskiego zadebiutował właśnie setny odcinek cyklu "Z DUPY". Aż trudno uwierzyć, że twórca rozpoczął swoją działalność aż sześć lat temu. Z tej okazji zapraszamy Was do sentymentalnej podróży po internetowej historii Człowieka Wargi


Znaną wszystkim widzom Maćka piwnicę ujrzeliśmy po raz pierwszy 29 listopada 2013 roku, kiedy to na kanale twórcy zawitał materiał pod tytułem "Z DUPY #1 - Debiut i Les be friends". Od tamtego momentu mężczyzna regularnie publikuje na YouTube filmy komediowe charakteryzujące się specyficznym poczuciem humoru.YouTuber na przestrzeni minionych sześciu lat nagrał niemalże pięćset materiałów wideo. Setka z nich to odcinki należące do najpopularniej serii twórcy, czyli "Z DUPY". Światło dzienne ujrzał właśnie jubileuszowy klip, który znacząco różni się od pozostałych.

W realizacji filmu wzięło udział... mnóstwo znanych osób ze świata internetu i nie tylko. Maciek zaangażował praktycznie większość najpopularniejszych person z polskiej sceny YouTube. Mowa tu między innymi o Izaku, Gimperze, ReZigiuszu, chłopakach z 5 sposobów na, Stuu czy ekipie Jelenie Jaja.

Goście nagrali wyjątkowe wstawki humorystyczne nawiązujące bezpośrednio do postaci Maćka Dąbrowskiego oraz jego internetowej twórczości. Jeżeli jesteś stałym widzem Człowieka Wargi, to nie opcji, że poniższy materiał Cię nie wzruszy. Materiał jest bowiem skrajnie osobisty i stanowi podróż po minionych sześciu latach.Jako redakcja APYnews oczywiście przyłączamy się do wszystkich gratulacji i życzymy dalszych sukcesów zarówno w życiu prywatnym, jak i tym internetowym. Dobra robota!

 

Co sądzicie o jubileuszowym materiale "Z DUPY"? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.