Czarne Lusterko zostało zauważone i docenione przez światowe media!

Czarne Lusterko zostało zauważone i docenione przez światowe media!

Od premiery Czarnego Lusterka w wykonaniu polskich YouTuberów minęło już trochę czasu, jednak echa tego przedsięwzięcia cały czas pojawiają się w zagranicznych mediach. Polscy YouTuberzy zostali docenieni!


Czarne Lusterko to 4-odcinkowy projekt stworzony przez: Krzysztofa Gonciarza, G. F. Darwin, emce oraz Martina Stankiewicza.  Każdy z twórców przygotował po jednej wariacji inspirowanej serialem Black Mirror. Wszystko to oczywiście we współpracy z Netflixem, co samo w sobie jest sporym wyróżnieniem dla twórców.

Taka współpraca świadczy także o poziomie, na jakim stoi nasza rodzima scena YouTube'owa. Chociaż często nie jesteśmy dumni z naszego autorskiego, polskiego "patocontentu", to jednak mamy czym się pochwalić. Doceniają nas nawet duże zagraniczne media, z czego cieszy się Krzysztof Gonciarz:W artykule na i-d autor tłumaczy ideę Czarnego Lusterka, na jakiej zasadzie YouTuberzy tworzyli swoje filmy oraz przedstawia każdego z twórców i opisuje ich odcinki. Oczywiście to wszystko w samych superlatywach, co stawia naszą scenę YouTube'ową w bardzo dobrym świetle na arenie międzynarodowej.

Właśnie takie akcje sprawiają, że nie mamy czego się wstydzić, a co więcej, jest z czego być dumnym! Czasem zapominamy, że dla kogoś z zewnątrz wszelkie choroby, które toczą naszą scenę nie są widoczne, tak jak zapewne i my nie widzimy wewnętrznych problemów innych środowisk YouTube'owych. Nie ma sensu więc ciągle narzekać, a prawda jest taka, że cały czas się sprzedajemy, a nasi YouTuberzy robią to naprawdę dobrze!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.