CytrusANDSwiatek6 zamykają swój kanał

CytrusANDSwiatek6 zamykają swój kanał

Kiedy zakładamy kanał z naszym najlepszym przyjacielem, rodzeństwem lub kimś dla nas  bliskim, musimy liczyć się z faktem, że nie zawsze wszystko będzie szło po naszej myśli. Często nie potrafimy dogadać się z drugą osobą, a w wyniku tego powstają coraz to nowe problemy. Podobnie było w przypadku chłopaków z kanału CytrusANDSwiatek6, którzy we wczorajszym filmie ogłosili, że zamykają kanał.


Główną przyczyną ich rozstania był hazard, od którego w ostatnim czasie poważnie uzależnił się Cytrus. Ciągłe granie na automatach i kupowanie zdrapek wpędziło go w niemałe problemy finansowe, co później odbiło się na przychodach jego kolegi z kanału. Chłopaki postanowili, że nie zobaczymy już żadnych materiałów nagranych przez nich wspólnie, natomiast kanał i stare produkcje pozostaną nadal dostępne dla widzów. Całej historii oraz wyjaśnień możecie posłuchać tutaj:Nie wszyscy widzowie do końca zrozumieli na czym polegał problem. Duża ilość osób nie potrafiła uszanować decyzji Cytrusa i Swiatka6, w wyniku czego na kanale pojawił się dzisiaj jeszcze jeden film z  wyjaśnieniami.  Swiatek dokładnie przedstawił w nim sytuacje ze swojego punktu widzenia i kolejny raz poprosił , aby widzowie zrozumieli, że zarówno on, jak i Cytrus nie chcą niczego nagrywać na siłę.Mimo zakończenia współpracy z Cytrusem, Swiatek postanowił dalej kontynuować swoją przygodę z YouTube. Teraz YouTuber skupia się na swoim kanale prowadzonym od ponad połowy roku, na którym pojawiło się do tej pory ponad 200 filmów.

Kliknij tutaj, aby przejść do kanału Swiatka.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.