Cyprian i wywiad z twórcami Fineasza i Ferba!

Cyprian i wywiad z twórcami Fineasza i Ferba!

Pewnie nieraz marzyliście w dzieciństwie, by porozmawiać z twórcami Waszej ulubionej bajki. Nie było to możliwe, więc pozostawało jedynie oglądać ich produkcje. Polski YouTuber Cyprian dokonał dla wielu niemożliwego i przeprowadził wywiad z twórcami znanej każdemu kreskówki.


Cyprian Grabowski na swoim kanale nagrywa przede wszystkim ciekawostki dotyczące obecnych i tych nieco dawniejszych kreskówek. Starsza widownia również znajdzie tu coś dla siebie, na przykład teorię lub nieznane fakty z ich bajek dzieciństwa. YouTuber pragnie przekazać w swoich materiałach, że seriale animowane przeznaczone są nie tylko dla dzieci, ale również dla całych rodzin.

Pewien czas temu Cyprian wyszedł z inicjatywą, by przeprowadzić wywiad z twórcami Fineasza i Ferba. Z początku nikt nie wiedział na jakiej zasadzie miałoby to wyglądać, ponieważ dzieli ich odległość tysięcy kilometrów. Wczoraj wszystkie wątpliwości zostały rozwiane, gdy to na jego kanale pojawił się odcinek z rozmowy z owymi twórcami, czyli z Danem Povenmire oraz Jeffem "Swampy" Marsh. W dość zabawny sposób opowiadają o swoich początkach, karierze, a także zapowiadają nową kreskówkę, która możecie obejrzeć na kanale Disney XD.Na jednym wywiadzie się nie zakończy, ponieważ Cyprian planuje rozpocząć serię, w której będzie rozmawiać ze znanymi twórcami kreskówek. W tym celu zapytał się widzów, z kim następnym chcieliby zobaczyć rozmowę. Swoje propozycje piszcie w komentarzach pod powyższym filmikiem.

AKTUALIZACJA 19.04 - Cyprian w swoim nowym materiale odniósł się do oskarżeń na temat tego, że powyższy wywiad był rzekomo skopiowany. Zachęcamy do wysłuchania wyjaśnień. 

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.