Cyber Monday - promocji ciąg dalszy!

Cyber Monday - promocji ciąg dalszy!

Black Friday, czyli dzień  największych promocji, był idealną okazją, by kupić pożądane przez nas rzeczy w niższych cenach. Niestety nie każdemu się to udało, gdyż asortyment w szybkim tempie znikał ze sklepowych półek. Takie osoby dostały jeszcze jedną szansę, a jest nią Cyber Monday. 


Jak podaje definicja, Cyber Monday to pierwszy poniedziałek po Czarnym Piątku. "Cyfrowy Poniedziałek" słynie z licznych wyprzedaży oraz promocji oferowanych przez sklepy internetowe, w których ogłasza się duże zniżki. Ponadto w obchodzone dzisiaj święto kupuje się głównie sprzęt elektroniczny, stąd również przydomek "cyber".Jak można zauważyć, nie jest to dobrze znane wydarzenie w naszym kraju. Jednakże z roku na rok zainteresowanie "cyfrowym poniedziałkiem" wzrasta i być może już za kilka lat, poniedziałek będzie tak samo znany jak Black Friday. Do tej pory Cyber Monday został zapowiedziany już w wielu popularnych sklepach internetowych.

Do ich grona możemy zaliczyć głównie sklepy z kategorii urządzeń elektrycznych takich jak: Media Expert, Saturn czy Media Markt. W tych sklepach szczególnie kuszące będą promocje na telewizory, konsole, laptopy, telefony i inne gadżety. Szczególną uwagę zwrócą na siebie okazje, dzięki którym przy kupnie jednego telewizora, drugi można zakupić za symboliczną złotówkę.Przez określony czas wiele popularnych gier komputerowych również otrzyma nową, znacznie niższą cenę. Mowa tu głównie o Wiedźminie 3, Wolfensteinie II: The News Collossus, Total War: Warhammer czy Mass Effect: Andromeda. Tyczy się to również tytułów na konsole, np. Injustice 2, FIFA 18, Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, Dark Souls II: Scholar of the First Sin oraz Dishonored 2.Lepiej nie czekać na ostatnią chwilę i jak najszybciej zaopatrzyć się w upatrzoną przez nas rzecz. Jak wiadomo, promocje trwają do określonego przez sklep terminu lub do wyczerpania zapasów. Dlatego radzimy się śpieszyć, bo chętnych na poniedziałkowe okazje z pewnością nie zabraknie.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.