Cyber Marian wystąpił u Sławomira w Big Music Quiz!

Cyber Marian wystąpił u Sławomira w Big Music Quiz!

Zastanawialiście się kiedyś, co powstanie z połączenia Cyber Mariana i Sławomira? Odpowiedź jest prosta: mieszanka wybuchowa. Po raz kolejny będziemy mieli okazję się o tym przekonać.


Dlaczego po raz kolejny? Dlatego że już jakiś czas temu pisaliśmy o tym, co ich łączy i owocach ich współpracy, zobaczcie sami , co Cyber Marian zrobił z teledyskiem do utworu Miłość w Zakopanem:Okazuje się, że Cyber Marian i Sławomir ponownie połączą siły. Tym razem nastąpi to w Big Music Quiz na TVP 2, którego Sławomir jest gospodarzem, a Cyber Marian wystąpi w charakterze gościa.W nagraniu wzięli udział także m.in. Radosław Pazura, Dorota Chotecka czy Izabela Kapiasova. Data emisji odcinka nie jest jeszcze znana, ale najprawdopodobniej nowy sezon Big Music Quiz pojawi się na telewizyjnej antenie we wrześniu i to wtedy będzie można przekonać się, jak wypadł YouTuber w programie. Więcej zdjęć zza kulis znajdziecie na Instagramie Cyber Mariana.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.