Cyber Marian z 2 częścią

Cyber Marian z 2 częścią "wciągnęło mnie do gier"

Cyber Marian po ponad roku przerwy postanowił przygotować kolejny odcinek z serii "Wciągło mnie do gier". Pierwszy materiał cyklu przekroczył już próg miliona odsłon - czy tak też stanie się w przypadku najnowszego filmu? 


Debiut tytułowej serii nastąpił pod koniec lipca ubiegłego roku. Motyw odgrywania scen prosto z gier komputerowych w realnym świecie okazał się niebywałym sukcesem. Widzowie Mariana praktycznie każdego tygodnia zadawali mu pytania na temat kontynuacji. Jeśli do nich należycie, mamy dla Was dobrą wiadomość - długi czas oczekiwania dobiegł końca.Co cechuje drugą część serii "Wciągło mnie do gier"? Przede wszystkim profesjonalizm oraz filmowe ujęcia. Cyber Marian wraz z ekipą się nie patyczkował i... wynajął nawet grupę pirotechników, która pomogła w realizacji sceny przedstawiającej wojenne realia. Większość efektów wykonana jest wręcz ręcznie, a nie za pomocą technologii cyfrowej.

Twórca postanowił odegrać sceny z takich gier, jak chociażby Counter Strike: Global Offensive, Tomb Raider, Hitman czy Cyberpunk 2077. W przypadku ostatniej produkcji Cyber Marian zaskoczył chyba wszystkich - w rolę Keanu Reevesa wcielił się sam Krzysztof Ibisz. Nie wierzycie? W takim razie przekonajcie się sami.Oprócz wiecznie młodej gwiazdy, gościnny udział wzięli twórcy internetowi pokroju Izaka, Epic Cheat Meala oraz Randalla. Sam materiał powstał także przy współpracy marki Acer. Na kanale producenta laptopów można chociażby obejrzeć making-of tytułowego filmu.


Czekacie na trzecią część "Wciągło mnie do gier"? Dajcie znać w komentarzach! 


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.