Cyber Marian u turboKRZYCHA!

Cyber Marian u turboKRZYCHA!

Chyba każde z nas chociaż raz w życiu grało w piłkę nożną. Jedni wytrwale trenują, a inni grają sporadycznie, traktując tą grę jako miły sposób na spędzenie wolnego czasu. Z tego powodu niektórzy grają lepiej, a niektórzy gorzej. Byliście kiedyś ciekawi do jakiego grona zalicza się Cyber Marian?


Jeśli tak to odpowiedź znajdziecie w najnowszym odcinku turboKRZYCHA. Możemy w nim się dowiedzieć między innymi tego jaką reprezentacją w FIFĘ najbardziej lubi grać Cyber Marian, kiedy ostatnio grał w piłkę nożną i zobaczyć kilka ładnych bramek i kiksów w jego wykonaniu.Na koniec odcinka Marian poprosił Krzycha, żeby następnym razem zaprosił Martina Stankiewicza. Do obejrzenia tego materiału, zaprosił również w swoim ostatnim CYBER INFO, które możecie zobaczyć tutaj:Co myślicie o piłkarskich umiejętnościach Mariana? Kogo chcielibyście zobaczyć w następnym turboKRZYCHU? Napiszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.