Cyber Marian, ŚmiechawaTV, Izak i

Cyber Marian, ŚmiechawaTV, Izak i "Kosmiczny Złom"

Każdy zawód to niewątpliwie wielkie wyzwanie. Wyzwanie, którego podejmuje się każdy człowiek zatrudniając się w danej branży. Istnieją jednak prace, które zazwyczaj nie są doceniane i nikt tak naprawdę szczególnie się nimi na co dzień nie interesuje. Jednym z często wymienianych w tej kategorii zawodów jest złomiarz, czyli ktoś taki, który zarabia na utrzymanie poprzez zbieranie właśnie złomu. Tej pracy przyjrzała się niedawno ogromna stacja telewizyjna Discovery Channel poprzez emitowanie programu "Złomowisko", gdzie ukazywane są niecodzienne wyzwania osób zajmujących się na co dzień zbieraniem i przetwarzaniem złomu.


Aktualnie w telewizji emitowany jest sezon trzeci popularnej serii na Discovery Channel opowiadający o przygodach polskich złomiarzy. Co jest jednak bardziej interesujące - do promocji tegoż też serialu zaangażowany został znany polski twórca internetowy, Cyber Marian. Dzisiaj bowiem na jego kanale pojawił się materiał zatytułowany "KOSMICZNY ZŁOM". W filmie poruszana jest kwestia niecodziennych zadań podejmowanych się przez pewną ekipę polskich złomiarzy (oczywiście z lekkim przymrużeniem oka). Tym razem zadzwonił do nich naukowiec (w jego rolę wcielił się Piotr "Izak" Skowyrski), który poprzez obserwowanie nocnego nieba wypatrzył zbliżający się w stronę Ziemi meteoryt dużych rozmiarów. Drużyna zdawała sobie sprawę z powagi sytuacji i tego, że jeszcze nigdy nie mieli podobnego zlecenia, lecz mimo wszystko podjęli się tego wyzwania i ruszyli zezłomować meteoryt. Po więcej szczegółów zapraszamy do poniższego filmu Cyber Mariana, który jest naprawdę bardzo ciekawy:
Powyższy materiał to niewątpliwie interesująca odskocznia jeżeli chodzi o filmy, które pojawiły się dotychczas u Mariana. Współpraca z Discovery Channel to również niewątpliwie ciekawe przeżycie w życiu internetowego twórcy. Jeżeli jesteście zainteresowani samym serialem to zapraszamy na stację Discovery Channel w każdą środę o godzinie 22:00 - wtedy też emitowane będą kolejne odcinki serii "Złomowisko". Polecamy również specjalną playlistę, gdzie możecie obejrzeć krótkie materiały pochodzące wprost z serialu.


Co sądzicie o opisanym serialu i samym materiale Cyber Mariana? Piszcie w komentarzach, jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.