Cyber Marian przeprowadził pierwsze Cyber INFO na żywo!

Cyber Marian przeprowadził pierwsze Cyber INFO na żywo!

Dziś Cyber Marian ruszył w "Cyber Tour" - czyli trasę po Empikach, gdzie spotka się z fanami w związku z premierą jego nowej książki! To właśnie dlatego wczoraj późnym wieczorem w jednym ze salonów tej sieci, przeprowadził pierwsze Cyber INFO na żywo. Na livestreamie nie zabrakło kilku znanych gości. Sprawdźcie sami jak to wyglądało.


Na samym początku 59 odcinka Cyber INFO, Cyber Marian standardowo odpowiedział na pytania widzów spod komentarzy. Tym razem było trochę trudniej, bo musiał robić to bez żadnych cięć. Później zaprosił znanych gości z którymi prowadził ciekawą rozmowę. Wśród nich byli m.in.: Randall, Wojtek Szumański czy Magik Y. Pierwszy z nich nakłonił Mariana do wielu wspomnień, drugi zagrał na gitarze, a trzeci zaprezentował niesamowitą magię. Do Mariana zawitał nieco później także Miłosz Domoń i Sławomir znany jako Gwiazda Rock Polo, który zaśpiewał swój autorski utwór.

Cały livestream dostępny jest już na kanale twórcy i można go oglądać jak normalny materiał. Mimo tego, że trwa on nieco ponad dwie i pół godziny, naprawdę warto go obejrzeć lub chociaż przesłuchać. Sprawdźcie sami: 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.