Cyber Marian ponownie wcielił się w rolę innych YouTuberów!

Cyber Marian ponownie wcielił się w rolę innych YouTuberów!

Cyber Marian ostatnio skupia się na tworzeniu nieco mniejszych produkcji. Na jego kanale pojawiają się teraz głównie odcinki serii, które mają już swego rodzaju tradycję i cieszą się sporą popularnością odbiorców. 


Nie inaczej jest w przypadku najnowszego materiału. Marian postanowił bowiem opublikować piąty już klip z serii Jutuberzy w macierzy, gdzie w charakterystyczny sposób upodabnia się do popularnych obecnie twórców. W celu uzyskania jeszcze lepszego efektu, YouTuber odpowiednio się charakteryzuje i perfekcyjnie wykonuje ruchy oraz mimikę odgrywanej osoby.

Tym razem Marian wpadł na pomysł "skopiowania" stylu takich twórców jak chociażby Kruszwil, Fit Lovers, Dla Pieniędzy, 7 metrów pod ziemią czy Kuba Klawiter. Rezultaty przemiany możecie zobaczyć poniżej:Seria cieszy się u Cyber Mariana sporą popularnością - widzowie chwalą sobie przede wszystkim dbałość o szczegóły i często humorystyczne wykonanie konkretnych scen. W najbliższym czasie twórca z pewnością nie raz jeszcze zaskoczy swoich odbiorców ciekawymi treściami, a być może nawet czymś zupełnie nowym.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.