Cyber Marian i (nie)parodia filmu Gonciarza

Cyber Marian i (nie)parodia filmu Gonciarza

Od początku swojej działalności Cyber Marian wiele razy zaskakiwał swoich widzów pomysłami na materiały oraz ich ciekawą realizacją. Każda jego produkcja to coraz bardziej ambitniejszy projekt, co z pewnością jest jednym z powodów, że na jego kanale subskrypcję postanowiło zostawić już ponad siedemset tysięcy osób. 
Patrząc na jakość filmów, które regularnie ukazują się u Mariana chciałoby się powiedzieć, że twórca ten zasługuje na o wiele więcej widzów. Nie warto jednak teraz tego roztrząsać - liczba 700 000 i tak robi ogromne wrażenie. Z okazji przekroczenia tego progu na kanale pojawił się specjalny (lecz jak zawsze bywa u Mariana, niecodzienny) materiał będący zarówno parodią popularnego filmu Krzysztofa Gonciarza, ukazaniem jak twórca doszedł do momentu, w którym znajduje się obecnie oraz zwykłym podziękowaniem wszystkim, którzy zdecydowali się zostawić po sobie ślad w postaci subskrypcji.Powyższy klip ma przede wszystkim na celu uświadomienie wszystkim, że każda osoba nagrywająca na YouTube i posiadająca pewną popularność (w większości przypadków) zaczynała od totalnego zera i do wszystkiego, co osiągnęła musiała dojść sama poprzez ciężką pracę i determinację. Tak też było w przypadku Cyber Mariana, którego pierwsze filmy nie były najwyższej jakości, lecz mimo to nie poddał się i "robił swoje". Doprowadziło go do tego momentu, gdzie jego osobę znają prawie wszyscy, a jakość filmów, które tworzy stoi na wysokim poziomie.

Gratulujemy Marianowi osiągnięcia 700 000 tysięcy subskrypcji na kanale oraz życzymy dalszych sukcesów, a także czekamy na następne świetne produkcje.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.