Cyber Marian przemierzy 500 kilometrów na rowerze w szczytnym celu

Cyber Marian przemierzy 500 kilometrów na rowerze w szczytnym celu

Osoby śledzące Cyber Mariana zapewne zdają sobie sprawę z tego, że twórca w przeszłości toczył walkę z nowotworem. Na szczęście udało mu się wygrać tę bitwę i teraz zamierza pomóc w tym innym osobom. W tym celu planuje przemierzyć 500 kilometrów na rowerze.


Na Instagramie YouTuber opublikował dosyć interesujący post, gdzie opisuje powód wzięcia udziału w przedsięwzięciu o nazwie Onko Tour 2019. Wraz z Fundacją Pokonaj Raka (a także z osobami w przeszłości zmagającymi się z nowotworem) odbędzie 14 spotkań w 7 miastach. Oprócz tego wejdzie na Tarnicę (z Ustrzyk Górnych). Dokładny plan wszystkich przystanków znajdziecie we wpisie poniżej. 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

W piątek ruszam rowerem z Lublina, aby pokonać 500 kilometrów! :) Wraz z Fundacją Pokonaj Raka oraz osobami, które tak jak ja zmagały się z rakiem, chcemy pokazać, że z tą chorobą można wygrać i powrócić do normalnego i aktywnego życia pełnego pasji i marzeń :) A także pragniemy symbolicznie wesprzeć tych, którzy obecnie zmagają się z chorobą i namawiać Polaków do badań profilaktycznych. Ruszamy 2 sierpnia o godz. 09:00 spod Domu Studenta Nr 2 Uniwersytetu Medycznego ul. Doktora Witolda Chodźki 9. Kto ma ochotę przybić piątkę i życzyć nam powodzenia, niech wpada, zapraszamy :) Można także spotkać się każdego dnia, kiedy będziemy wyjeżdżać i przyjeżdżać do danej miejscowości :) @fundacjapokonajraka #greenvelo #rower #rowery #onkotour #onko #onkologia #tour #bieszczady #tarnica #chełm #rzeszów #narol #lublin #zamość #korczowa #rudawka #dynów #bike #biketour #biketouring #pokonajraka #iwanttoridemybicycle


Post udostępniony przez Cyber Marian (@cybermarianpl)


Na wszystkich spotkaniach Marian będzie wspierał osoby obecnie zmagające się z chorobą oraz namawiał Polaków do badań profilaktycznych. Trasa od Lublina do Rzeszowa zostanie pokonana w całości na rowerze. Twórca planuje wyjazd 2 sierpnia o godz. 9:00 spod Domu Studenta Nr 2 Uniwersytetu Medycznego ul. Doktora Witolda Chodźki 9. Każdy mający ochotę i możliwość może wtedy podejść pod powyższy adres i zbić piątkę z Cyber Marianem.

Twórcy życzymy powodzenia w trasie! 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.