Cyber Marian przerobił filmy Kruszwila pod amerykański trailer!

Cyber Marian przerobił filmy Kruszwila pod amerykański trailer!

Cyber Marian znany jest ze swoich filmowych przeróbek. Do tej pory w jego wykonaniu zobaczyć mogliśmy między innymi parodie filmów takich jak "Szybcy i wściekli" oraz "Star Wars". Wszystkie te produkcje stoją na bardzo wysokim poziomie i widać, że Marian wkłada w nie wiele pracy. Tym razem postanowił przerobić filmy innego YouTubera, tworząc z fragmentów jego materiału amerykański trailer.


W swojej najnowszej produkcji Cyber Marian wykazał się niezwykłą kreatywnością. W połączeniu z jego talentem do tworzenia filmów powstała w ten sposób doskonała parodia amerykańskiego trailera. W roli głównej zobaczyć tam możemy Lorda Kruszwila, który znany jest ze swoich filmów, w których pokazuje, jak bardzo jest bogaty. Fragmenty filmów Marka zostały sklejone w ten sposób, że po dodaniu odpowiedniej ścieżki dźwiękowej wyszedł trailer rodem z Hollywood. Marian zadbał nawet o najmniejsze szczegóły, by rozbawić widza. W materiale zobaczymy typowe dla Marka elementy filmów, takie jak woda z lodowca, czy młode dziewice. Co więcej - w trailerze występują inni YouTuberzy, tacy jak Stuu, Maciek Dąbrowskiego, Klaudusiek oraz Kolega Ignacy i Mandzio.Wszystko zostało stworzone na podstawie traileru filmu "Wilk z Wall Street", który opowiada historię bogatego maklera. W połączeniu ścieżki dźwiękowej zapowiedzi amerykańskiego filmu, wraz z kadrami z materiałów Lorda Kruszwila i zabawnymi tłumaczeniami Mariana, powstała doskonała parodia, która tłumaczy historię Marka w zupełnie inny sposób. Film bardzo spodobał się widzom. Obecnie ma prawie 50 tysięcy wyświetleń i 8 tysięcy łapek w górę. W komentarzach znaleźć można jedynie pozytywne opinie o dziele Cyber Mariana. Jak twierdzą niektórzy - parodia powinna zająć pierwsze miejsce na karcie "Na Czasie". Jeżeli film będzie dalej zdobywał wyświetlenia w obecnym tempie, bardzo możliwe, że już niedługo się tam pojawi i będzie piął się na szczyt.

To nie pierwszy tego typu film Mariana o YouTuberze. Wcześniej na jego kanale znaleźć można było między innymi trailery kanałów "Z Dvpy" i "Abstrachuje". Poprzednie tego typu materiały zdobyły bardzo dużą popularność. Mamy nadzieję, że i tym razem uda się Marianowi trafić na jak najwyższe miejsce listy "Na Czasie". Czekamy również na kolejne tego typu trailery z udziałem YouTuberów oraz na inne świetne dzieła Cyber Mariana.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl