Cyber Marian z piosenką dla Kamila Stocha!

Cyber Marian z piosenką dla Kamila Stocha!

Trwają zimowe igrzyska olimpijskie w koreańskim Pjongczangu, dlatego polscy sportowcy tym bardziej potrzebują naszego dopingu. Jednym z nich jest Kamil Stoch, który mimo że stracił już szansę na jeden krążek to nadal jest jednym faworytów do zdobycia złotego medalu dla Polski. Specjalną piosenkę dla Kamila nagrał Cyber Marian przy współpracy z MINT.music.


Piosenka KAMIL LEĆ! to najnowszy film na kanale Cyber Mariana. Jak powiedział sam twórca powstała w podziękowaniu dla Kamila Stocha za to co osiągnął i za to co jeszcze osiągnie. Oczywiście jest także formą wsparcia Kamila jak i pozostałych członków ekipy naszych skoczków w zbliżających się olimpijskich zawodach.Film został naprawdę ciepło przyjęty przez widzów i już krótko po premierze zdobył sporą ilość łapek w górę. Nie inaczej wyglądają komentarze, w których wielu przewiduje, że ten film będzie kolejnym wielkim hitem Cyber Mariana. Wielu chciałoby także zobaczyć reakcję samego Kamila na ten utwór, który z pewnością ucieszy się, gdy go zobaczy.
Proszę Państwa oto nasz nowy hymn narodowy.

Wszyscy udostępniamy i łapkujemy niech wszyscy to zobaczą

Teraz to tą piosenkę będą śpiewali kibice na olimpiadzie

Jak by Kamil Stoch to obejrzał popłakał by się z szczęścia! 10/10 <3

Oczywiście my również dołączamy się do ciepłych słów na temat aktualnego lidera naszej kadry skoczków. Trzymamy kciuki aby osiągnął zdobył złoty medal zarówno w konkursie indywidualnym jak i w drużynowym razem z resztą ekipy. Powodzenia!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.