Cyber Info - wyjątkowy odcinek popularnej serii!

Cyber Info - wyjątkowy odcinek popularnej serii!

Cyber Marian to niewątpliwie twórca, którego wizerunek jest w polskim internecie bardzo rozpoznawalny i nie sposób pomylić jego osobę z kimkolwiek innym. Jednak zastanówmy się przez chwilę - czy wiemy kim jest naprawdę i co przeszedł w życiu? Zazwyczaj nie mówił on o swoich doświadczeniach, jednakże wczoraj postanowił przerwać milczenie i w nowym odcinku popularnej serii CYBER INFO odsłonił kilka kart dotyczących swojego żywota. Ponadto ukazał bardzo ciekawy projekt, nad którym pracował przez dłuższy czas. Zapraszamy do lektury.


Przez ponad pięćdziesiąt siedem odcinków popularnej u Cyber Mariana serii CYBER INFO tak naprawdę nie dowiedzieliśmy się wielu szczegółów dotyczących samego twórcy. Jego dzieciństwo, okres nastoletni i lata późniejsze stanowiły zagadkę, której karty zostaną już niebawem odsłonięte. Wszystko to za sprawą opublikowanego wczoraj nowego odcinka CYBER INFO, w którym Marian postanawia zdradzić nieco informacji na swój temat, a także zapowiedzieć nowy, bardzo interesujący, projekt. Wzmianka o tym, że YouTuber miał raka kiedyś pojawiła się w którymś filmie, jednakże dopiero w najnowszym materiale podjął on szerzej ten temat. Nie chcemy zdradzać szczegółów dotyczących głównego wątku wspomnianego klipu, gdyż po prostu lepiej usłyszeć wszystko prosto od Cyber Mariana. Zapraszamy poniżej:
W powyższym materiale oprócz kwestii nowotworu poruszony został również temat książki autorstwa Mariana (o tytule "Dziś tak bardziej"), która swoją premierę będzie miała 9 listopada tego roku. Dzieło to przygotowywane było przez ponad rok i zawierać będzie opowieści z życia twórcy - zarówno te prywatne, jak i te trochę mniej osobiste. Nie zabraknie motywu walki z rakiem oraz tego jakie emocje towarzyszyły Cyber Marianowi podczas chemioterapii. Dowiemy się także jak postać internetowego twórcy została wykreowana - po prostu Marian zabierze nas do swojego przedziwnego świata, gdzie poprowadzi nas za rękę swoimi własnymi drogami. Jest na co czekać! Wiele osób mogłoby pomyśleć, że projekt ten wykreowany tylko dlatego, że jest to w ostatnim czasie popularne, ale Cyber Marian surowo temu zaprzecza. W powyższym materiale dosadnie wspomina, że w zamierzchłych czasach miał zamiar (i nawet napisał) książkę, kolejna jest tylko wypełnieniem tych celów.
CYBER INFO Okładka książki "Dziś tak bardziej" autorstwa Cyber Mariana.

Co sądzicie o pomyśle Cyber Mariana? Myślicie, że dobrze postąpił? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.