Otwieranie ciekawych paczek u CTSG!

Otwieranie ciekawych paczek u CTSG!

Kolekcjonowanie różnych rzeczy towarzyszy nam od bardzo dawna. Już nasi rodzice, dziadkowie, zbierali przeróżne rzeczy. Artefakty, złota biżuteria, drogocenne obrazy lub coś bardziej przyziemnego jak chociażby pocztówki, znaczki czy kapsle. W dzisiejszych czasach pożądane jest coś nieco odmiennego -  gracze zbierają trofea na Playstation, achivementy na Xboxie, osiągnięcia na Steamie lub figurki kolekcjonerskie z gier. Dzisiaj chciałbym napisać jednak o czymś jeszcze innym - o paczkach dla subskrybentów.


Idąc za potrzebą zbieractwa powstało wiele stron oferujących nam jednorazowo lub co miesięcznie paczki z różnego rodzaju gadżetami o różnego rodzaju tematyce - od gier zaczynając, przez filmy, kosmetyki, a na jedzeniu kończąc. LootCrate, Pixel-Box, GoodLoot, te dwa pierwsze są już bardziej znane graczom, a trzeci dopiero zaczyna i nie oferuje opcji subskrypcji, ale uwierzcie mi, tego typu firm jest cała masa i żeby je wszystkie wymienić musiałbym poświęcić całkiem sporą ilość miejsca, a i tak większość z was by nie przeczytała nawet połowy.


Zajrzyjmy w takim razie do CTSG, który w tamtym tygodniu zaskoczył swoich widzów i prawie dzień po dniu robił unboxing takich subskrypcyjnych paczek z wyżej wymienionych przeze mnie firm.


Zacznijmy od najstarszego unboxingu, czyli promo od GoodLoot.pl Od razu rzuca się w oczy solidnie wykonane, drewniane opakowanie z ładnie wypalonym logiem firmy. GoodLoot jest prawdopodobnie firmą dopiero zaczynającą w branży, bo na ich stronie w momencie nagrywania przez Kamila filmu znajdował się tylko licznik odliczający czas. Na dzień dzisiejszy wiemy, że strona już ruszyła i możemy tam znaleźć dokładną ofertę. Niestety nie jest to rodzaj paczek subskrypcyjnych, a jedynie sklep dla geeków. Jeśli chcecie dowiedzieć się nieco więcej to zapraszamy do CTSG.
Drugi unboxing to już paczka subskrypcyjna spod szyldu polskiej firmy Pixel-Box. Tematyka pudełka to „Galaxy” i jest to zestaw jaki można było zdobyć w lipcu 2016 roku. Temat może nam dać do myślenia, co do zawartości pudełka, bo spodziewać się można czegoś oczywiście kosmicznego, np. StarWars czy Mass Effect. Co Kamil dostał tym razem? Kosmiczny piasek od Discovery Channel, magnes na lodówkę z otwieraczem i... zobaczcie sami:
Ostatnia paczuszka, która dotarła do Kamila to dobrze wszystkim znany LootCrate. Firma ta ma kilka różnych edycji swoich pudełeczek, które możemy zobaczyć na ich oficjalnej stronie, a skrzyneczka która została otwarta w poniższym odcinku pochodzi z serii LootGaming. Ten box wyszedł pod tematem „Stranded” i  jest to zestawienie na lipiec 2016. Jak sam CTSG twierdzi ten prezencik nie powinien do niego trafić, ponieważ omyłkowo zamiast jednorazowej paczki zaznaczył opcję subskrypcji. Jest to więc nieoczekiwany nawet dla samego twórcy film, którego nie było w planach. Co tym razem znalazło się w pudełku? Zamiast koszulki mamy zakrwawiony ręcznik, a co dalej? Zobaczcie sami.
Tego rodzaju pudełka z gadżetami dla subskrybentów są bardzo ciekawą opcją dla zbieraczy. Jeśli jesteście kolekcjonerami i macie ochotę na jakieś ciekawe przedmioty z waszych ulubionych gier, filmów lub chcecie po prostu spróbować jakichś ciekawych przysmaków z drugiego końca świata to myślę, że czasami warto odłożyć nieco środków i zaryzykować.


Kolekcjonujecie coś? A może ograniczacie się do zbierania osiągnięć w grach? A może subskrybujecie jakąś paczkę gadżetów? Dajcie znać w komentarzach.


Jakub Romanowski


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl