Czy CS:GO umiera? Izak odpowiada!

Czy CS:GO umiera? Izak odpowiada!

Popularność gier typu battle royale, takich jak PUBG czy Fortnite całkowicie zmieniła sytuację na rynku gamingowym i e-sportowym. Jest to na tyle zauważalne, że mówi się, że CS:GO umiera. Izak postanowił zmierzyć się z tą kwestią.


Żeby to zrobić, Izak nagrał film w konwencji vlogowej, na którym odnosi się do tematu wymierania Counter-Strike: Global Offensive. Wydaje się, że jest to odpowiedni człowiek do tego, żeby zająć stanowisko w tej sprawie.Streamer tłumaczy na początku filmu, że po wielu latach grania w CS'a aktualnie bardziej cieszył się z rozgrywki w Fortnite lub PUBG-u, ponieważ tam więcej się dzieje i jest to po prostu dobra odskocznia, a on sam nie chce się zamykać na inne gry, jeśli chodzi o gaming niezawodowy. Jednocześnie twierdzi, że znowu poczuł chęć pogrania w CS'a, więc również tego typu filmy będą się pojawiały na jego kanale.

Zaznacza on także, że w dalszym ciągu organizowane są wielkie turnieje z ogromnymi pulami nagród, takie jak Major, który już niedługo odbędzie się w Londynie. YouTuber będzie miał nawet okazję go skomentować, gdyż wykupił do tego prawa. Następnie Izak przygląda się statystykom różnych gier i zestawia je ze sobą. Wnioski powinien wyciągnąć każdy sam, jednak mimo wszystko nie wygląda na to, żeby CS miał w najbliższej przyszłości umrzeć.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.