Wyczekiwany tryb w końcu pojawił się w CS:GO!

Wyczekiwany tryb w końcu pojawił się w CS:GO!

Już jakiś czas temu pojawiły się pierwsze informacje o tym, że tryb Battle Royale w stylu gry PUBG pojawi się także w CS:GO! Od kilku dni w Warsztacie Steam znajduje się mod "Go 4 The Kill", który przenosi graczy właśnie na mapę działającą na zasadach Battle Royale. 


"Go 4 The Kill" działa na zasadach dobrze znanych wszystkim graczom gier takich jak PUBG, Fortnite czy H1Z1. Wszystko rozpoczyna się od spadochronu, a po wylądowaniu na mapie rozpoczynamy grę z pustym ekwipunkiem. Całą jego zawartość musimy znaleźć samodzielnie, przy czym musimy pamiętać o zmniejszającej się strefie bezpieczeństwa. W trakcie rozgrywki eliminujemy swoich przeciwników i staramy się doprowadzić do finałowej walki pomiędzy najlepszymi graczami. Warto wspomnieć, że w przypadku CS:GO na serwerze może znajdować się jedynie 20 graczy, a nie aż 100.


Sama mapa na serwerze "Go 4 The Kill" jest jest kilkukrotnie większa niż standardowe i znane wszystkim lokacje z CS:GO. Modyfikacja w rzeczywistości składa się z kilku mniejszych kwadratów, jednak kiedy dojdziemy do granicy jednego z nich, jesteśmy przenoszeni na nową mapę, która jest połączona z pozostałymi częściami.

Aby rozpocząć grę musicie wejść na specjalną stronę, gdzie znajdziecie także wszystkie informacje o serwerze.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.