Oto nowy najchętniej obserwowany profil na Instagramie!

Oto nowy najchętniej obserwowany profil na Instagramie!

Jeszcze kilka dni temu największą na świecie liczbą obserwatorów na Instagramie pochwalić mogła się Selena Gomez, jednak wczoraj straciła ona pierwsze miejsce, które trafiło do jednego z najpopularniejszych piłkarzy. Mowa oczywiście o koncie Cristiano Ronaldo. 


Selena Gomez przez długi okres czasu nie miała sobie równych, a nikt nie był w stanie przebić jej osiągnięcia. Piosenkarka sama przyznała jednak, że nie przywiązuje dużej wagi do swojego Instagrama i nie czuje potrzeby aktywnego korzystania z niego. Selena pod koniec września postanowiła także odpocząć od Instagrama przez najbliższy czas i ogłosiła, że znika z internetu dla dobra swojego zdrowia psychicznego.
W czasie, gdy Selena postanowiła udać się na przerwę od "internetowych" spraw, najchętniej obserwowanym kontem stał się profil Cristiano Ronaldo! Gwiazda piłki nożnej  wczoraj wyprzedziła piosenkarkę i stała się najpopularniejszą osobą na Instagramie. Aktualnie przewaga Cristiano jest "niewielka", jednak cały czas się powiększa.
avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.