Konkurs Cosplay na MeetUp 2016 - 3000 zł w puli, prywatna sesja i wejście na FotoCon

Konkurs Cosplay na MeetUp 2016 - 3000 zł w puli, prywatna sesja i wejście na FotoCon

MeetUp 2016 zbliża się wielkimi krokami! Już 27 sierpnia, we wrocławskiej Hali Stulecia, pojawią się tysiące fanów, którzy przyjdą po to, by zrobić sobie zdjęcie czy porozmawiać ze swoim ulubionym internetowym twórcą. Na wydarzeniu nie zabraknie oczywiście tzw. Cosplayów, które urozmaicą imprezę i nadadzą jej wyjątkowy klimat. Jesteście twórcami kostiumów? Mamy dla Was świetną wiadomość! Zacznijmy jednak od początku.


Czym w ogóle jest Cosplay?


Cosplay to nic innego jak przebieranie się za postaci z mangi, anime, gier komputerowych i filmów. Cała sztuka polega na jak najlepszym odwzorowaniu danej postaci. Zarówno jeśli chodzi o ubiór, ale także wygląd osobisty, głos, a nawet cechy charakteru!KONKURS  COSPLAY NA MEET UP 2016 - WROCŁAW
pugoffka


Nagrody:


Specjalnie dla twórców tego typu kostiumów, APYnews wraz z MeetUp'em, przygotowało świetny konkurs! Pula nagród to - uwaga -3 000zł! (nagrody będą peryferiami komputerowymi firmy Roccat). Jury złożone z APYnews.pl, eksperta od Cosplayów oraz fotografa - Pugoffki, wybierze 3 najlepsze Cosplaye. To jednak nie wszystko!


Wszyscy Cosplayerzy, po MeetUpie będą mieli szansę zgarnąć jeszcze jedną nagrodę z całej jej puli. Na naszej stronie - APYnews.pl odbędzie się głosowanie, w którym zwycięży twórca kostiumu z największą ilością "lajków" pod zdjęciem!


To nie wszystko! Dodatkowo organizatorzy wyróżnią dwie osoby, które zgarną wyjątkowe nagrody! Są to:
- prywatna sesja u Pugoffki, wykonana w terminie do roku od MeetUp 2016 we Wrocławiu.
- gwarantowane wejście na FotoCon - ekskluzywny i międzynarodowy event dla Cosplyerów.


Dodatkowe informacje:


- Wejście na MeetUp 2016 we Wrocławiu, dla wcześniej zgłoszonych i zaakceptowanych Cosplyerów jest w pełni darmowe!
- Konkurs odbędzie się w FotoStudiu. Każdemu uczestnikowi będą robione zdjęcia i to one będą podstawą do wzięcia udziału w konkursie.
- Wyniki konkursów opublikowane będą na APYnews.pl


Uwaga! Każdy nieletni uczestnik będzie potrzebował zgody rodziców. Wszyscy Cosplayerzy na miejscu znajdą specjalnie przeznaczoną dla nich szatnię.


Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie i oczywiście zdjęciami od Pugoffki, proszeni są o wysłanie wiadomości e-mail na: [email protected] Podając:


– Imię i nazwisko
– Swój Nick (ksywkę)
– Fanpage (jeśli uczestnik taki posiada)
– Informacje o stroju, w którym chcą wystąpić w konkursie
– Zdjęcie ukończonego stroju


UPDATE: regulamin dostępny tutaj.


Wstępne zapisy do 25.08! Powodzenia!


konkurs nasz


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.