Reklama Coca-Coli otwiera świąteczny sezon!

Reklama Coca-Coli otwiera świąteczny sezon!

O świętach bożonarodzeniowych z roku na rok zaczyna się mówić coraz wcześniej, praktycznie już na początku listopada. Niepisaną tradycją stał się też fakt, że sezon świąteczny oficjalnie rozpoczyna reklama z ciężarówką Coca-Coli z charakterystycznym motywem muzycznym w tle. Uwaga: okres świąteczny czas zacząć, czerwona ciężarówka znowu wyjechała w świat!


Jak co roku o tej porze Coca-Cola przygotowała specjalną kampanię świąteczną, która będzie towarzyszyć nam zarówno telewizji, jak i w Internecie, aż do samego dnia Bożego Narodzenia. Na przestrzeni lat słynna świąteczna ciężarówka, której korzenie sięgają lat '90 ubiegłego wieku, urosła do miana symbolu świąt prawie w takim stopniu, jak Kevin sam w domu w wigilijny wieczór. W związku z tym - świąteczne szaleństwo właśnie się zaczyna!Wzorem ubiegłych lat już niedługo ciężarówki wyruszą w specjalną trasę po naszym kraju - warto śledzić czy w ramach kampanii odwiedzą one także wasze miasto. Z pewnością towarzyszyć będzie temu sporo niezapomnianych atrakcji.Rok temu mieliśmy okazję obserwować współpracę marki z polskimi twórcami na YouTube. Z pewnością podobne przedsięwzięcia czekają nas i w tym roku. O tym, jak wypadną i kto weźmie w nich udział przekonamy się już wkrótce!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.