Call of Duty: WWII - pierwsze rozgrywki już na YouTube!

Call of Duty: WWII - pierwsze rozgrywki już na YouTube!

Call of Duty: World War II to bez wątpienia jeden z najgłośniejszych i najbardziej wyczekiwanych tytułów tego roku w branży gier video. Po zmianie realiów, jakie zaproponowała nam marka, wielu graczy chce się przekonać, czy nowa część będzie kolejnym odgrzewanym kotletem, czy też wprowadzi do serii powiew niezwykle potrzebnej świeżości. Krótko po premierze w sieci zaczynają pojawiać się pierwsze materiały na ten temat.


Od paru dni na polskim YouTube zaczynają pojawiać się już pierwsze serie z rozgrywką z nowego CoDa m.in. u Rocka, Isamu, Verteza, SargeThePlayera, Yoji720 oraz na kanale Przegryw Maćka Dąbrowskiego. Z pewnością gra wkrótce pojawi się także na innych kanałach, bo patrząc na spory hype wokół gry, materiały z nią związane z pewnością przypadną do gustu wielu widzom. Być może w wielu przypadkach podobne filmy pomogą znaleźć odpowiedź na pytanie, które wielu graczy już dziś sobie stawia - czy gra rzeczywiście warta jest swojej ceny?

Rock:Isamu:Vertez:SargeThePlayer:Yoji720:Przegryw:Tak naprawdę czas pokaże, w jakim stopniu marce opłacał się ten powrót do korzeni, czyli realiów II Wojny Światowej i czy osiągnie, a może nawet przebije, sukces Battlefielda 1, który swojego czasu również był gorącym materiałem na kanałach polskich YouTuberów. Z pewnością przekonamy się o tym już wkrótce. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z materiałami  i opinią od swojego ulubionego twórcy gamingowego.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.