Co dalej z Danielem Magicalem? Streamer ma spore problemy

Co dalej z Danielem Magicalem? Streamer ma spore problemy

Problemy Daniela Magicala zaczęły się kilkanaście dni temu, kiedy streamer podczas swojej transmisji pochwalił atak na prezydenta Gdańska podczas finału WOŚP. Twórca został zatrzymany następnego dnia wraz ze swoją matką. Teraz Daniel musi zmierzyć się z karą nałożoną przez prokuraturę. 


O sytuacji, przez którą twórca zmaga się z aktualnymi problemami, pisaliśmy już kilkanaście dni temu. Sprawa nie została w żaden sposób zlekceważona, a streamer będzie teraz musiał zmierzyć się z konsekwencjami.

Kilka dni po wydarzeniu prokuratura Rejonowa Toruń-Wschód postawiła Danielowi i jego matce zarzut publicznego pochwalania przestępstwa. Co więcej, streamerowi i jego matce grozi nawet kara ograniczenia wolności. Daniel otrzymał również zakaz rozpowszechniania treści wideo w internecie. Dodatkowo, prokuratura zastosowała wobec niego poręczenie majątkowe w wysokości kilku tysięcy złotych. Streamer musi także pięć razy w tygodniu stawiać się na komisariacie.To jednak nie koniec przykrych informacji dla streamera. W tym tygodniu YouTube postanowił znowu zablokować i usunąć jego kanał.

Daniel postanowił jednak osobiście zwrócić się do swoich fanów za pośrednictwem fanpage'a. W poście podziękował za wszystko oraz zapowiedział, że tak łatwo się nie podda i będzie walczył. Czy mimo nałożonego ograniczenia i sporych problemów, Daniel Magical powróci do streamowania? Wszystko wskazuje na to, że twórca ma na to jakiś plan.


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.