Clarkson, Hammond i May wracają!

Clarkson, Hammond i May wracają!

Jedne z najbardziej znanych twarzy świata motoryzacji i show telewizyjnych powróciło na szklane ekrany. Mowa tu oczywiście o nikim innym jak Jeremim Clarksonie, Richardzie Hammondzie oraz Jamesie May'u. Wielkie trio rozpoczyna drugi sezon swojego programu The Grand Tour, we współpracy z Amazonem. 


Magazyn motoryzacyjny The Grand Tour znowu przyciąga zainteresowanie widzów z całego świata. Głównie dlatego, że show przedstawia nowinki ze świata motoryzacji w humorystyczny sposób, przepełniony najrozmaitszymi pomysłami i ciekawymi zagadnieniami. Krótko mówiąc, można się wiele dowiedzieć na temat motoryzacji, dobrze się przy tym bawiąc. Pierwszy odcinek drugiego sezonu dostępny jest już na platformie Amazon Prime.

Zamysłem tego programu nie jest wskazywanie, który model samochodu powinno się wybrać. Głównie chodzi w nim o zabawę motoryzacją. W jednym z odcinków pierwszego sezonu urządzono grę w statki za pomocą... camperów, limuzyn i niechcianych aut. Na "zatopione" statki zrzucano z wysokości specjalne G-Wizy. Poniżej obejrzycie zwiastun drugiego sezonu The Grand Tour, który ukazał się już jakiś czas temu.Warto również wspomnieć, że po wyrzuceniu Jeremiego Clarksona z Top Geara emitowanego na BBC, w jego ślady poszedł Hammond oraz May. Nową i korzystniejszą ofertę zaproponował im wówczas Amazon, dlatego panowie bez większego namysłu zgodzili się z nowym pracodawcą. Show dostarcza wielu emocji nie tylko widzom, ale i samym prezenterom, którzy niejednokrotnie otarli się o śmierć podczas kręcenia programu. Możemy być pewni, że w drugim sezonie czeka nas kolejna dawka motoryzacyjnych smaczków, poprzeplatanych nietypowym brytyjskim humorem z niezawodnymi prowadzącymi.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.