Zajebały żule mi - nowa piosenka Chwytaka

Zajebały żule mi - nowa piosenka Chwytaka

Chwytak, jeden z największych twórców w Polsce tworzących parodie najpopularniejszych światowych piosenek, wypuścił dziś najnowszy materiał, którego motywem przewodnim są obecne trendy na polskim YouTube. 


W parodii wykorzystano bit z piosenki No Money produkcji Galantis. Przekazem, który dominuje w utworze jest zadziwiająco rosnąca popularność materiałów, które nie mają w sobie żadnych wartości czy trudności w ich realizacji. Mowa tu o wspomnianych w tytule prankach czy ciekawostkach, które w minionych miesiącach wypromowały nie jednego twórcę.

Chwytak znany jest z tworzenia viralowych parodii piosenek. Filmy na jego kanale wyświetlono dotąd ponad 140 milionów razy. Najpopularniejszą przeróbką jest "Zajebały żule mi', które wygenerowały ponad 20 milionów odsłon.

Po premierze parodii kilku dużych polskich twórców skomentowało najnowszą produkcję chwytaka, zgadzając się z przekazem piosenki.

zrzut-ekranu-2016-11-24-o-22-04-59gimperkomentravgorkomentzrzut-ekranu-2016-11-24-o-22-04-36

Piosenkę możecie wysłuchać poniżej:


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.