Chwytak z dużymi zmianami na kanale

Chwytak z dużymi zmianami na kanale

Surowa i nie zawsze zrozumiała polityka YouTube bardzo często zmusza twórców do gruntownych zmian na swoim kanale. Tak też stało się w przypadku Chwytaka.


Twórca podzielił się z widzami szczerym filmem, w którym przedstawia sytuację swojego kanału. Nie jest ona najlepsza, ponieważ wiele z jego filmów zostało zdemonetyzowanych - najprawdopodobniej niesłusznie, a zasięgi są dramatycznie niskie. Tak prosperujący kanał nie jest w stanie zarobić zbyt dużo i gdyby nie granie koncertów zespołu Jano, którego utwory pojawiają się na kanale Chwytaka, to twórca nie miałby za co tworzyć kolejnych filmów.

W takiej sytuacji YouTuber zdecydował, że potrzebne są duże zmiany. Idąc za przykładem Szumańskiego czy Letniego Chamskiego Podrywu, zdecydował, że on także zacznie robić streamy.

Twórca oczywiście nie chce powielać schematów i chciałby dać widzom coś od siebie. Dlatego też streamy będą związane z tym, na czym zna się najlepiej  - czyli miksowaniem muzyki. Na live będą oczywiście donejty, żeby wszystko mogło na siebie zarabiać. Taka działalność umożliwi twórcy dalsze wrzucanie materiałów na swój główny kanał.W tym celu twórca założył nowy kanał - CHWYTAK TV LIVE. Najpierw pojawi się tam Q&A na żywo, coś w stylu winyl mix, a później będzie zależeć wszystko od inwencji widzów i samego twórcy. Chwytak dopuszcza więc dużą dozę improwizacji, zapewnia jednak, że nie będą to patostreamy.

Ważną informacją jest, że YouTuber nie zamierza rezygnować z działalności na YouTube. Gdyby tak się stało, to musiałby wrócić do pracy na etacie, czego jednak wolałby nie robić. Chwytak oczywiście prosi o feedback i komentarze pod filmem ze swoimi przemyśleniami i pomysłami na streamy. Życzymy powodzenia i czekamy na pierwsze kroki na nowym kanale!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.