Chory na raka 12-latek obdarowany przez twórców Fallouta

Chory na raka 12-latek obdarowany przez twórców Fallouta

Oficjalna premiera gry Fallout 76 zapowiedziana jest na 14 listopada bieżącego roku. Jeden z wielkich fanów serii, miał okazje zagrać w produkcję już teraz. Jak do tego doszło?


12-letni Wes, o którym mowa, walczy z nowotworem złośliwym układu nerwowego. Niestety na ten moment nie jest wiadome to, czy dożyje daty premiery gry. Właśnie z tego powodu, jego rodzice postanowili skontaktować się z przedstawicielami studia Bethesda, tak by młodzieńcowi sprawić niespodziankę. Do Wes'a trafiła paczka z grą Fallout 76 oraz całą masą gadżetów związanych z produkcją. Zobaczcie sami!My mamy nadzieję, że młodemu chłopakowi będzie dane cieszyć się z produkcji jaką jest Fallout 76 jak najdłużej, a może i kiedyś zagra jeszcze w przyszłe gry tej serii. Jeśli myślicie o wsparciu Wes'a, to koniecznie kliknijcie tutaj, aby przejść do zbiórki pieniędzy. Zebrana kwota pokryje część kosztów leczenia i życia po jego przeprowadzce do Nowego Jorku, w którym obecnie trwa walka z chorobą.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.