Chciał ukraść iPhone X i totalnie się skompromitował

Chciał ukraść iPhone X i totalnie się skompromitował

Szał na nowego iPhone'a X na szczęście już minął, a kilkusetosobowe kolejki sprzed sklepów już zniknęły. Okazuje się jednak, że nie wszyscy doczekali się swojego iPhone'a i postanowili zdobyć go w mniej legalny sposób. Chociaż nawet to im nie wyszło. 


Wczoraj w Warszawie doszło do napadu na sklep popularnej sieci Play, który znajduje się przy ulicy Jana Pawła. Wtargnął do niego zamaskowany mężczyzna i uzbrojony w nożyczki ogłosił, że wszyscy przebywający w sklepie są świadkami napadu.Za pomocą nożyczek mężczyzna odciął trzy iPhony X, które były na wystawie i uciekł z miejsca kradzieży, gubiąc jeszcze narzędzie zbrodni - nożyczki. Straty w placówce Play mieszczącej się przy ulicy Jana Pawła nie sięgały jednak 15 tysięcy, czyli kwoty, którą trzeba wydać, żeby kupić trzy iPhony X. Złodziej bowiem ukradł atrapy smartfonów od Apple.

Mężczyzna, który dokonał "napadu" nie został ujęty przed przyjazdem policji i nie został złapany. Funkcjonariusze policji potwierdzają, że taka sytuacja rzeczywiście miała miejsce. To zdarzenie pokazuje, że desperacja i chęć posiadania iPhone'a X w przypadku niektórych sięgnęła już zenitu.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.