Chcesz się wybić? Zavloguj z Rojsonem!

Chcesz się wybić? Zavloguj z Rojsonem!

Prowadzisz kanał o ciekawej, a zarazem oryginalnej tematyce? Starasz się jak możesz, jesteś kreatywny i ciągle wymyślasz coś nowego, ale nie wiesz jak dotrzeć do większej ilości osób? Jeśli tak jest, to może spróbuj zavlogować z Rojsonem!


Raczej nikt nie ma wątpliwości, że Rojo jest YouTuberem, który słynie ze wspaniałych inicjatyw integracyjnych i uwielbia kontakt ze swoimi widzami. Postanowił on rozpocząć akcję Zavloguj z Rojsonem, która ma na celu pomoc mniejszym twórcom, którzy tworzą nietypowy content, ale nie wiedzą co zrobić by zobaczyło go więcej osób. Jest to połączenie jego wcześniejszych kilku serii czyli: INFOrojki, Rojoland - wywiad z... oraz vlogami moje uRojenia. Dlatego jeśli nie nagrywasz na YouTube gier jak tysiące innych osób, ale jesteś twórcą, który ma oryginalny pomysł i ciekawie go wykonuje, to koniecznie powinieneś obejrzeć ten materiał i skontaktować się z czołowym polskim twórcom, jakim jest Rojson!


Jak napisał Rojo w komentarzu:
Chcesz się wybić? Nie pytaj, rusz dupę, pogadajmy. Olać teorię, pora na praktykę
Co myślisz o pomyśle Roja? Zavlogujesz z Rojsonem? Napisz w komentarzu!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.