Charytatywny stream został zbanowany

Charytatywny stream został zbanowany

Oprócz 72-h streama fifaczy, obecnie trwa charytatywny live NVIDIA. Występują na nim znani streamerzy i YouTuberzy, a cel jest jeden. Do tej pory zebrano ponad 53 tys. złotych dla dzieci z Fundacji "Przylądek Nadziei". To o ponad 3 tysiące złotych więcej niż zamierzano zebrać przez 36 godzin transmisji.


Mimo tego, że cała akcja osiągnęła już spory sukces, a kwota nadal rośnie, w pewnym momencie streama coś poszło nie tak. Live został bowiem... zbanowany. Już śpieszymy z wyjaśnieniami dlaczego.

Całe zajście miało miejsce po godzinie 12:00. Livestreama prowadził wtedy Wapniak. W pewnym momencie postanowił wyjąć i pokazać na kamerce replikę broni. Tego typu zachowanie według Twitcha, nie jest zgodne z ich warunkami korzystania z serwisu. Stream został zbanowany... Wiele osób zaczęło się zastanawiać, jakim prawem charytatywna transmisja może zostać zablokowana. Jak widać, wszystko jest możliwe. Na szczęście po kilkunastu minutach stream wrócił do życia.

nvidia-nie-dziala

Teraz gdy transmisja została już odbanowana, możemy śmiało oglądać zmagania twórców w przeróżnych grach, oraz przy okazji wesprzeć potrzebujące osoby! Oglądajcie sami poniżej:


WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE NA NASZEJ STRONIE I ZGARNIJ MEGA NAGRODY!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.