Charytatywny stream fifaczy trwa - na koncie prawie 100 tysięcy złotych

Charytatywny stream fifaczy trwa - na koncie prawie 100 tysięcy złotych

Święta, to idealny czas na podzielenie się z innymi tym, czego nam na co dzień nie brakuje. Znani nam polscy fifacze z ekipy Fantasy również postanowili dać coś od siebie i podczas tego weekendu na ich kanałach na Hitboxie odbywa się trzecia edycja charytatywnego streamu, który w tym roku trwa aż 72 godziny.


Streamerzy podzieleni na trzy ekipy, nadają na żywo od piątkowego poranka.  Jako pierwsi swojego live'a poprowadzili Jcob, Dev i N3jxiom. Po 24 godzinach przekazali pałeczkę Lachowi i Vibeowi, którzy transmisję skończyli dzisiaj o godzinie 10. Zaraz po nich przyszedł czas na Kamyka oraz Kozę. To właśnie ten duet zakończy całe wydarzenie jutro rano.

Po pierwszych 24 godzinach udało się zebrać aż 37 tysięcy złotych. Głównym powodem, dla którego widzowie tak licznie przelewali pieniądze był zakład Jcboba. Po przekroczeniu progu 30 tysięcy musiał on zgolić brodę. Więcej szczegółów dotyczących tego zdarzenia znajdziecie w osobnym artykule, do którego przejdziecie klikając tutaj.

Na streamie prowadzonym przez Lacha i Vibe'a również działy się szalone rzeczy. Po zebraniu 50 tysięcy chłopaki postanowili zaśpiewać hymny przeciwników drużyn, którym kibicują. W wypadku Lecha był to hymn FC Barcelony, a u Vibe'a Realu Mardyt.

Zobaczcie sami jak to się skończyło:Głównym celem Ekipy Fantasy na ten rok jest zebranie 100 tysięcy złotych dla podopiecznych fundacji "Mam Serce".  Na chwilę obecną udało im się to w 98%, a suma cały czas się zwiększa.  "Symboliczną cegiełkę" dołożyli również Isamu i Nitrozyniak. Pierwszy z nich przelał aż 10 tysięcy złotych, a drugi o 2 złote więcej - 10.002 PLN. Olbrzymia kwota - gratulacje za gest panowie!

Jakby tego wszystkiego było mało, dziś o 20:00 na streamie odbędzie się "starcie tytanów" czyli pojedynek Ekipy Fantasy z innymi YouTuberami w CS:GO. Znani z 72-h live'a twórcy staną na przeciwko drużyny, w której skład wejdą: Naruciak, Mamiko, Skyen, Poszukiwacz i Alien. Będzie się działo!

starcie-tytanow2

Livestreama możecie oglądać poniżej, natomiast pieniądze wpłacicie przez tę stronę.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.