Ekipa Fantasy ogłasza wyjątkową edycję świątecznego charytatywnego streama!

Ekipa Fantasy ogłasza wyjątkową edycję świątecznego charytatywnego streama!

W ostatnim czasie sporo pisaliśmy na temat charytatywnych akcji prowadzonych przez youtuberów, które obiły się sporym echem w społeczności. Mowa tu m.in. o streamie przy wsparciu Nvidii, Świątecznej Skarbonce Jachimozo czy o kolejnej edycji głośnego Gramytatywnie. Miło ogłosić nam, że czeka nas kolejny charytatywny live - tym razem prowadzony przez ekipę Fantasy, czyli pokaźne grono twórców na co dzień zajmujących się różnymi odsłonami gry FIFA. Czego możemy się spodziewać?


To już 4. edycja prowadzonego przez nich charytatywnego streama. Wzorem ubiegłych lat ekipa Fantasy w składzie z Lachem, N3jxiomem, KamykiemJcobem, Devem, Vibe oraz Koza Sport przez 72 godziny będzie zapewniać nam rozrywkę na najwyższym poziomie w szczytnym celu. W ubiegłym roku udało się im zebrać aż 100 tysięcy złotych, dlatego w tym roku nadzieje na zebranie podobnej kwoty są naprawdę spore. Oczywiście na streamie dominować będzie FIFA, jednak z pewnością organizatorzy przygotowali dla widzów także szereg innych atrakcji. Tym razem live nie będzie przejmowany kolejno przez poszczególnych twórców, a będą prowadzić go wszyscy razem w tym samym miejscu i czasie.Wydarzenie startuje już w najbliższy piątek, czyli 15 grudnia o godzinie 10:00, a zakończy się w poniedziałek 18 grudnia o tej samej porze. Całość będzie dostępna na specjalnie przygotowanym do tego kanale na Twichu. Wszelkie dodatkowe informacje będą czekać na social mediach wspomnianych twórców oraz pod tagiem #FantasyPomaga. Warto już dziś zarezerwować sobie czas, by chociaż na chwilę odwiedzić stream podczas jego trwania i dołożyć swoją cegiełkę dla tej słusznej idei. My już dziś czekamy z niecierpliwością!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.