Cezik powrócił na YouTube z ważnym filmem!

Cezik powrócił na YouTube z ważnym filmem!

Jedna z najbardziej kreatywnych postaci powraca na YouTube z wielkim projektem! Tak jest, Cezik postanowił przypomnieć nam o sobie. 


Cezik w swoim najnowszym filmie zaskakuje i oczywiście robi to śpiewająco. W krótkim klipie przedstawił on swoją sytuację życiową i wyjawił swoje plany, w których mają mu pomóc jego fani.YouTuberowi marzy się nagranie profesjonalnej płyty i nagranie kilku klipów, ale potrzebne są do tego duże środki finansowe. W tym celu Cezik zwraca się z prośbą do swoich fanów, którzy mają okazję wspomóc go w jej produkcji. Na platformie OdpalProjekt uruchomił on specjalną zbiórkę, w której rozpisał wydatki, jakie będzie musiał ponieść w związku z produkcją płyty. Twórca w sumie potrzebuje 30 tysięcy złotych, na tę chwilę udało mu się zebrać ponad 11 tysięcy złotych. Link do zbiórki znajdziecie tutaj.

Mamy nadzieję, że Cezikowi uda się zebrać potrzebną kwotę, bo nagrana przez niego płyta, sądząc po dotychczasowych produkcjach, może być po prostu świetna. Trzymamy kciuki!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.