Cezik z nowym teledyskiem i płytą!

Cezik z nowym teledyskiem i płytą!

9 lat po premierze pierwszego klipu na YouTube i po wielu sukcesach w tym serwisie Cezik nareszcie wydaje płytę! 


Droga do pełnoprawnego wydawnictwa była daleka, ale teraz jest już z górki, bo jego premiera nastąpi już za dwa dni, czyli w piątek 9 listopada. Krążek zatytułowany "Ambiwalnięty" będzie zawierał 11 kompozycji w różnych stylach muzycznych. Album promuje singiel "Jestem specem":O swojej debiutanckiej płycie Cezik wypowiada się w takich słowach:
Jest tu trochę jazzu, trochę bluesa, zdarzy się jakiś funk czy rock’n’roll. Nie chciałem się silić na nowatorskość. Starałem się po prostu, aby muzyka była w miarę łatwa w odbiorze, ale też nie przesadnie banalna. Jednak przede wszystkim jestem zwolennikiem nieprzekombinowanych melodii, łatwo wpadających w ucho.

Osobny akapit należy poświęcić warstwie tekstowej, z której przecież autor zabawnych coverów i piosenek słynie:
Każda piosenka to inna osobowość. Chciałem wcielić się w rolę osób, które są szczere, aroganckie, czasem niepewne siebie, a czasem po prostu niezbyt bystre. Utożsamiam się po części z każdym z bohaterów, choć nie jestem z tego powodu przesadnie dumny.

Płytę można oczywiście zamawiać przez internet w empiku lub nabyć ją w sklepie stacjonarnym. Twórcy gratulujemy sukcesu, jakim jest samo wydanie płyty i życzymy ciepłego przyjęcia materiału oraz kolejnych wydawnictw!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.