Cezary Pazura zdradza tajemnice polskiego kina

Cezary Pazura zdradza tajemnice polskiego kina

Cezary Pazura to żywa legenda. Zna go chyba każdy Polak, a teksty wypowiadanie przez jego filmowe alter-ego stały się znanymi wszystkim gagami. Od dłuższego czasu Wujek Czarek prowadzi własny kanał, w którym zdradza tajemnice polskiej kinematografii. Jest to zdecydownie kanał dla każdego, niezależnie od wieku i tego czy interesuje się dobrym polskim filmem.


Co prawda na początku kanał Wujka Czarka wyglądał inaczej. Wrzucał tam skecze, które były nagrywane podczas występów na scenie. Trzeba przyznać, że były bardzo zabawne, lecz nie docierały do szerszej widowni. Jednym z przykładowych starych filmów jest wideo pod tytułem "2.4 Czy artyści piją?". Trzeba przyznać, że oprócz talentu aktorskiego Pan Pazura ma też wspaniały głos. Ciekawe czy skusi się na własną piosenkę z teledyskiem jak inni popularni YouTuberzy!


Teraz kanał Pana Pazury zmienił się o 180 stopni. Aktor po metamorfozie kanału bardzo dużo eksperymentował. Z początku przypominało to kanał Blowka, który wprowadzał Wujka Czarka w nieznany świat zwany YouTubem. Jakiś czas później aktor postanowił zająć się wspominkami i ciekawostkami z backstagu znanych, polskich filmów, co naszym zdaniem wyszło mu na dobre. Nie ma drugiego takiego kanału w Polsce, co czyni internetową twórczość Pana Cezarego jeszcze bardziej wyjątkową!


Liczba filmów i seriali, w których grał Cezary Pazura jest ogromna. Każdy jest klasykiem, ale tak naprawdę nic o nich nie wiemy prócz tego kto grał, kiedy został nakręcony i kto jest reżyserem. Teraz to się zmieniło! Dzięki programowi "A nóż się uda" poznajemy całą masę ciekawostkach o takich produkcjach jak "Psy", "13 posterunek", czy "Kiler". Wszystko przedstawione w przyjaznej, przystępnej formie, która jest przystosowana do wszystkich pokoleń. Równie dobrze może to oglądać uczeń szkoły podstawowej, co emeryt. Materiały idealne na rodzinne wieczory!


A co Wy myślicie o pomyśle Wujka Czarka, uda się? Który film z Cezarym Pazurą jest Waszym ulubionym? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl