Ajgor Ignacy z zupełnie nową jakością filmów!

Ajgor Ignacy z zupełnie nową jakością filmów!

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Ajgor Ignacy nagrywa z legendą polskiego kina - Cezarym Pazurą. Właśnie na światło dzienne wyszła ta produkcja i stawia w cieniu większość dotychczasowych filmów na YouTube.


Film traktuje o jednej z trudniejszych do okiełznania cech człowieka, czyli zachłanności. Ajgor Ignacy podszedł do tematu bardzo poważnie i w doskonały sposób oddał istotę problemu, w czym pomogła mu rewelacyjna rola Cezarego Pazury. Zobaczcie sami:Ajgor pod filmem zapytał swoich widzów, co sądzą na temat pociągnięcia tematu o kolejnych 6 grzechów głównych. Reakcja mogła być tylko jedna - widzowie już nie mogą doczekać się kolejnych produkcji, gdyż ta niebywale przypadła im do gustu.

Zajebiste przejścia myszka/biegi licznik/zegar itd. Całość mega dobry klimat i przekaz, fajnie by było zobaczyć więcej i stworzyć z tego serię - 'Gdyby ... była człowiekiem' np. gdyby egoizm był człowiekiem, gdyby naiwność była człowiekiem, gdyby rasizm był człowiekiem... oglądałabym! :)Świetna historia, a jeszcze lepiej wykonana!Już dawno nie oglądałem nic tak dobrego na polskim yt. Pozdrawiam i polecam ten kanał ;) Jedna z lepszych jak nie najlepsza z twoich produkcji ! A Pan Cezary zagrał to perfekcyjnie.. Po prostu WOW ! :)


Jak widać internauci są zachwyceni i nie ma w tym nic dziwnego, bo film Ajgora osiągnął naprawdę wysoki poziom i życzylibyśmy sobie, żeby tak wartościowe produkcje pojawiały się częściej na polskim YouTube. Wielkie gratulacje!


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.