Znamy nieoficjalne ceny nowych iPhone'ów

Znamy nieoficjalne ceny nowych iPhone'ów

Już za kilka dni będzie miała miejsce konferencja Apple, podczas której zostaną zapowiedziane nowe sprzęty tej firmy - w tym również trzy smartfony. Właśnie pojawiły się ich nieoficjalne ceny. 


Gigant z Cupertino nowe urządzenia zaprezentuje dokładnie 12 września. Od dłuższego czasu wiadomo już, że w gronie nowinek znajdą się także świeże iPhone'y. Za najtańszy model prawdopodobnie przyjdzie konsumentom zapłacić 799 dolarów, za nieco mocniejszy 999 dolarów, a za najpotężniejszą konfigurację 1049 dolarów.

Sytuacja wygląda nieco mniej przyjemnie jeśli przeliczymy powyższe kwoty na złotówki i dodamy wszystkie opłaty. Założyć można, że w naszym kraju najdroższa wersja nowych iPhone'ów ponownie wyniesie nieco ponad 5 tysięcy złotych.

Nowe iPhone'y poznamy oficjalnie już za kilka dni


Oczywiście wspomniane dane nie są oficjalne i nie można im do końca ufać. Użytkownicy mają nadal wielką nadzieję, że Apple zdecyduje się na wprowadzenie bardziej przystępnej polityki cenowej. Wszystko okaże się 12 września.

Źródło: cnbc.com

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.