CD-Action od teraz po znacznie niższej cenie!

CD-Action od teraz po znacznie niższej cenie!

Do tej pory magazyn CD-Action można było nabyć w kioskach za 16,99 złotych, lecz od najbliższego numeru ten stan rzeczy zostanie zmieniony. Cena czasopisma zostanie bowiem zmniejszona niemalże dwukrotnie. Dlaczego? 


Jakiś czas temu twórcy postanowili przeprowadzić na Facebooku ankietę dotyczącą preferencji konsumentów, jeśli chodzi o praktykę dodawania płyt do każdego numeru. Większość czytelników stwierdziła, że jest w stanie zaakceptować odejście od tej tradycji na rzecz niższej ceny. Redakcja wzięła sobie zdanie do serca i zapowiedziała pierwszy egzemplarz czasopisma bez fizycznych gier, lecz za to ze specjalną zdrapką zawierającą kody odblokowujące dostęp do konkretnych produkcji. Najbardziej zauważalną zmianą jest jednak cena magazynu, która wynosić będzie od tej pory tylko 9,99 zł, czyli aż siedem złotych mniej niż dotychczas.

Nowy numer magazynu CD-Action pozbawiony będzie płyty z grami


Nie oznacza to jednak, że tak będzie już zawsze. Powyższe wydanie to test, którego sprzedaż pozwoli sprawdzić czy czytelnicy na pewno wolą tego typu rozwiązanie. Na ten moment większość z nich wyraża się pozytywnie na temat likwidacji gier na dyskach. Pamiętajcie oczywiście, że objętość magazynu w żaden sposób nie ulegnie zmianie.

Nowy numer będzie no nabycia w kioskach (lub do zamówienia przez internet) od 28 sierpnia.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.