Casey Neistat przeprowadził wywiad z Loganem Paulem!

Casey Neistat przeprowadził wywiad z Loganem Paulem!

Wszystkie osoby, które interesują się zagraniczną sceną YouTube na pewno znają Logana Paula. Jego wpływ na środowisko internetowe za oceanem jest ogromny i właśnie dlatego Casey Neistat postanowił przeprowadzić z twórcą wywiad, w którym zadał mu wszystkie dręczące go od dawna pytania. 


Logan Paul odwiedził Neistata w Nowym Jorku tydzień temu. Gospodarz kanału nagrał także wstęp do wywiadu z Paulem, w którym dokładnie wyjaśnił dlaczego zdecydował się na zaproszenie właśnie Logana. Dodał on także, że w wypadku tego materiału zrezygnował z monetyzacji filmu oraz wspomniał, że kolejne 30 minut filmu to rozmowa, która nie została w żaden sposób pocięta na części ani zmontowana.

Casey postanowił zapytać o aktualne projekty nad którymi pracuje Logan. Rozmowa rozpoczęła się od tematu najnowszego filmu Paula, który będzie opowiadał właśnie o jego życiu. W wywiadzie nie zabrakło także poruszenia kontrowersyjnych tematów. Neistat nie mógł zapomnieć o wydarzeniach z lasu samobójców, o których głośno było na początku tego roku oraz o ostatnich walkach Logana z innymi YouTuberami. Cały wywiad z Loganem Paulem obejrzycie poniżej.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.