Casey Neistat w pierwszym latającym samochodzie!

Casey Neistat w pierwszym latającym samochodzie!

To, co wyczynia Casey Neistat jest praktycznie nie do podrobienia, a paradoksalnie ludzie bardzo często zarzucają różnym twórcom właśnie próbę podrabiania amerykańskiego twórcy. Tym razem jednak nie ma wątpliwości co do tego, że ktoś będzie w stanie powtórzyć jego wyczyn. Przynajmniej przez jakiś czas. 


W ostatnim czasie bardzo dużo mówi się o latających samochodach czy taksówkach, ale na mówieniu się kończy. Tymczasem Casey Neistat po prostu wsiadł w takie urządzenie i... poleciał. Co prawda pojazd wygląda bardziej jak dron rozmiarów Casey'ego niż samochód, ale to tylko kwestia nazewnictwa. Zobaczcie to latające cudo:Trzeba przyznać, że lot robi niesamowite wrażenie, a sam Casey jest tym niezwykle podekscytowany. Ważny jest przede wszystkim fakt, że YouTuber stwierdził, iż w pojeździe czuł się pewnie i dość bezpiecznie. Oczywiście wcześniej musiał on przejść odpowiednie szkolenie, aczkolwiek sterowanie przerośniętym dronem nie wygląda na skomplikowane. Na Instagramie twórców Flyera, czyli zespołu Kitty Hawk znajdziecie więcej zdjęć i zakulisowych ujęć.

Czy to oznacza, że teraz wszyscy vlogerzy będą latać dronami ze sobą na pokładzie? Oczywiście że nie, ale może być to duży krok w kierunku ziszczenia odwiecznego marzenia o latających samochodach. Casey jest wpływowym i popularnym YouTuberem, który może przyczynić się do rozwoju tego środka transportu.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.