Casey Neistat odwiedził rewolucyjny tunel Elona Muska

Casey Neistat odwiedził rewolucyjny tunel Elona Muska

Wielu przedsiębiorców już dawno temu przekonało się, że na oficjalną inaugurację tego, co stworzyli, zawsze warto zapraszać youtuberów. Dziś przyjrzymy się wizycie Casey Neistata w tunelu Elona Muska.


Firma Elona Muska, The Boring Company, podobno powstała jako żart. Jakiś czas później jej założyciel jednak zapowiedział – w typowy dla siebie żartobliwy sposób – że zbuduje tunel pod Los Angeles, aby zmniejszyć ruch na ulicach w godzinach szczytu.Choć początkowo nikt nie brał słów Muska na poważnie, 10 grudnia tego roku naprawdę otworzono pierwszy testowy tunel w siedzibie SpaceX.Casey Neistat w swoim filmie opowiedział nieco o idei tunelu. Mimo, że nie wszędzie pozwalano twórcom brać ze sobą kamery, z materiału można dowiedzieć się całkiem sporo o tym, jak wygląda projekt. Casey wyjaśnia także, dlaczego warto śledzić działalność Elona Muska.

Emilia Wełna

Zawodowo zajmuję się redakcję i korektą, a hobbystycznie pisaniem. Fascynuje mnie nauka, a najwięcej czasu zajmuje granie w GTA i oglądanie "Przyjaciół" na okrągło.