Casey Neistat wraca z codziennymi materiałami!

Casey Neistat wraca z codziennymi materiałami!

Nie tak dawno informowaliśmy Was o końcu wspaniałej serii vlogów produkowanych przez Caseya Neisteta, które cieszyły się ogromnym powodzeniem na całym globie. Dla większości była to smutna wiadomość, lecz twórca zapowiadał, że to nie jego koniec na YouTube. Nie kłamał, bo właśnie dowiedzieliśmy się, że Casey pod egidą stacji CNN wraca z nowym formatem! CODZIENNIE JEDEN ODCINEK!


Bez wątpienia to jeden z najlepszych twórców w historii YouTube, który na nowo zdefiniował pojęcie daily vlogów, pokazał jak wielki można mieć wpływ za ich pośrednictwem i jak wspaniałą widownię można zgromadzić, opowiadając w nietypowy sposób o codzienności. Dlatego tak smutnym dla wielu osób był jego ostatni z tej serii film, w którym to poinformował o decyzji jaką podjął i jak widzi swoją przyszłość.Informacja o zakończeniu działalności w sektorze vlogowania zbiegła się w czasie z wiadomością o sprzedaży swojej aplikacji "Beme" znanej stacji telewizyjnej CNN.Do tej pory nikt nie wiedział, co tak naprawdę gigant telewizyjny zamierzał zrobić, ponieważ projekt aplikacji został zamknięty jeszcze w ubiegłym roku, a samo CNN nie było skłonne do dzielenia się planami, które snują z Neistatem. Teraz już wiadomo - Casey powraca na YouTube z programem, który będzie ukazywał się codziennie o godzinie 17! Premiera najprawdopodobniej w marcu bieżącego roku.

Nowy format ma przypominać wydanie wiadomości dnia, jednakże relacjonowane w stylu Neistata, co ma zachęcić "pokolenie internetowe" do bycia na bieżąco z ważnymi informacjami ze świata, a przede wszystkim uwiarygodnić całe przedsięwzięcie. Sam Casey twierdzi, że tego właśnie brakuje starym mediom - nowoczesnego podejścia i ciekawego prowadzenia programów.

Źródło: hypebeast.comTo kolejny z projektów tego twórcy, którzy może zrewolucjonizować rynek informacyjny i mieć ogromny, realny wpływ na następne lata. Będziecie oglądali program Neistata?

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl