Casey Neistat z pierwszym vlogiem z Polski!

Casey Neistat z pierwszym vlogiem z Polski!

Niedawno pisaliśmy o niespodziewanej wizycie Casey'ego Neistata w Polsce i jednocześnie z niecierpliwością czekaliśmy na pierwszego vloga z naszego kraju. Ta chwila nareszcie nadeszła.


Pierwszym głównym celem Casey'ego w Polsce było spotkanie w ramach akcji 100x100, podczas którego wielu polskich YouTuberów miało okazję z nim pogadać i posłuchać, co popularny vloger ma do powiedzenia. Krótka relacja z pobytu w Polsce znalazła się na poniższym vlogu:Casey już zaraz po przylocie do Polski poszedł pozwiedzać Warszawę, dzięki czemu możemy zobaczyć charakterystyczne przebitki na tle wszystkim znanego Pałacu Kultury i Nauki. Przed głównym celem swojej wizyty, czyli obecności na wydarzeniu 100x100 YouTuber odwiedził polskie start upy, a później zafundował sobie przejażdżkę po mieście, szukając miejsca na lunch.

Samo wydarzenie 100x100 wypadło bardzo dobrze i widać było, że Casey dobrze się czuł podczas spotkania z polskimi widzami oraz twórcami. Obecni na sali powitali go gromkimi brawami, a po części oficjalnej znalazł się również czas na pamiątkowe selfie. Pobyt Casey'ego w Polsce był krótki, jednak z pewnością może on zaliczyć go do udanych, co zresztą twórca zakomunikował na swoim vlogu.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.