Casey Neistat odwiedzi Polskę na specjalne zaproszenie!

Casey Neistat odwiedzi Polskę na specjalne zaproszenie!

Gdyby Krzysztof Gonciarz był akurat w Polsce, to można by powiedzieć w odniesieniu do Casey'ego Neistata, że góra z górą się nie zejdzie, ale człowiek z człowiekiem zawsze. Widzowie krakowskiego YouTubera będą więc musieli jeszcze poczekać na wyczekiwane spotkanie, natomiast Warszawiacy będą mogli cieszyć się nim już jutro.


Polska Fundacja Narodowa zaprosiła do Polski jednego z największych i najbardziej wpływowych YouTuberów na świecie, czyli Casey'ego Neistata. Jego wizyta w naszym kraju ma promować Polskę za granicą, możemy więc spodziewać się vlogów na jego kanale ze znanych nam stron.

Możliwość spotkania się z nim będą mieli tak naprawdę nieliczni. Oficjalne spotkanie organizowane przez Polską Fundację Narodową w ramach projektu 100x100, odbędzie się już jutro, 7 grudnia o godzinie 17. Ilość miejsc na event, odbywający się w EXPO XXI w Warszawie, jest mocno ograniczona, a zainteresowanie jest ogromne. Na spotkaniu pojawią się więc nieliczni.Przy okazji tak wielkiego wydarzenia oczywiście trwają duże dywagacje na temat stawki, jaką YouTuber zgarnął za przybycie do Polski. Mając w pamięci fakt, że FunForLouis z dwoma milionami subskrypcji dostał prawdopodobnie ponad 200 tysięcy złotych za wizytę u nas, można przewidywać, że Casey dostanie przynajmniej tyle samo, a najpewniej jeszcze więcej.Jesteśmy bardzo ciekawi, jakie efekty będzie miała wizyta Neistata w Polsce i co sam YouTuber powie o naszym kraju. Pewne jest jednak to, że Polska może liczyć na świetną promocję dzięki jego rozpoznawalności.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.